مؤنث جایزه روسیه پرواز بازیگر سینمای

مؤنث: جایزه روسیه پرواز بازیگر سینمای بازیگری جشنواره سینمایی بازیگران

گت بلاگز اخبار حوادث آزار زن جوان بعد از رهایی از دام شیطان

زن جوان هنگامی که توانست شبانه از تله‌ شیطانی مرد پژو سوار بگریزد هرگز فکر نمی‌کرد در دام مرد دیگری گرفتار شود. دیروز متهمان در حالی در دادگاه محاکمه شدند که رو

آزار زن جوان بعد از رهایی از دام شیطان

آزار زن جوان بعد از رهایی از دام شیطان

عبارات مهم : شیطان

زن جوان هنگامی که توانست شبانه از تله شیطانی مرد پژو سوار بگریزد هرگز فکر نمی کرد در دام مرد دیگری گرفتار شود. دیروز متهمان در حالی در دادگاه محاکمه شدند که روشن شد سه زن دیگر نیز در دام مرد پژوسوار گرفتار شده است بودند.

به گزارش جام جم، در جلسه پیگیری به این پرونده که دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی توکلی و با حضور یک مستشار برگزار شد،ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند.

سپس زن جوان به تشریح بلایی که سرش آمده بود، پرداخت و در حالی که اشک می ریخت، گفت: زمستان 95 بود که ازمحل کارم در میدان خراسان به منزل ام در مشیریه برمی گشتم که به عنوان مسافر سوار یک دستگاه پژو 405 شدم. راننده در بین راه عوض کردن مسیر داد. هنگامی که از او خواستم ماشین را متوقف کند، مرا کتک زد . او با ترساندن مرا به منطقه ای به نام وقت آباد برد و وحشیانه مورد آزار و اذیت قرار داد و در بیابان رها کرد . این زن که از به خاطر آوردن خاطرات آن شب شوکه شده است و به خود می لرزید، ادامه داد: صدای پارس سگ ها را در بیابان می شنیدم و به خودم می لرزیدم . حتی توان راه رفتن هم نداشتم . با زحمت توانستم خودم را کنار بزرگراه برسانم . همان موقع یک پژو پرشیا در حال عبور بود که جلوی ماشین را گرفتم و از دو سرنشین آن کمک خواستم.

آزار زن جوان بعد از رهایی از دام شیطان

شاکی گفت: دو سرنشین پژو که می گفتند در یک گاوداری کار می کنند، قول دادند کمکم کنند. آنها مرا به گاوداری بردند تا دست و صورتم را بشویم و سپس مرا به شهر برسانند، ولی یکی از آنها که آرین نام داشت بدون توجه به گریه و التماس هایم مرا آزار داد، ولی دیگری به نام رضا دلش برایم سوخت و مرا با ماشین به مشیریه رساند. من از رضا هیچ شکایتی ندارم، ولی از دو مرد شیطان صفت شاکی هستم و برایشان اشد مجازات را می خواهم.

سپس متهم ردیف اول به نام کامبیز جهت دفاع در جایگاه قرار گرفت. وی که بعد از دستگیری اش روشن شد سه زن دیگر را نیز به همین شیوه به تله انداخته در جلسه دادگاه سکوت کرد و حرفی نزد.

زن جوان هنگامی که توانست شبانه از تله‌ شیطانی مرد پژو سوار بگریزد هرگز فکر نمی‌کرد در دام مرد دیگری گرفتار شود. دیروز متهمان در حالی در دادگاه محاکمه شدند که رو

در ادامه رضا در تشریح ماجرا گفت: من پشت فرمان پژو پرشیا نشسته بودم که زن پریشان احوال را دیدم. به همین علت از آرین خواستم به زن جوان کمک کنیم. ما زن جوان را به گاوداری بردیم، ولی آرین یکباره دچار وسوسه شد و تصمیم گرفت زن جوان را آزار دهد . من مخالفت کردم، ولی آرین با من درگیر شد و تهدیدم کرد باید من هم زن جوان را آزار دهم، ولی من او را آزار ندادم.

در این بین زن جوان گفت: این پسر مرا آزار نداد و کمکم کرد و مرا به شهر رساند. به همین علت از او هیچ شکایتی ندارم. هنگامی که آرین به دفاع پرداخت، ادعا کرد زن جوان را آزار نداده هست. در آخر جلسه، هیات قضایی وارد شور شد تا جهت رضا و آرین حکم صادر کند. ولی پرونده کامبیز جهت تکمیل تحقیقات راجع به آزار سه زنی که وی را از روی عکسش شناسایی کرده اند به پلیس آگاهی فرستاده شد.

آزار زن جوان بعد از رهایی از دام شیطان

واژه های کلیدی: شیطان | ماشین | پرونده | دادگاه | گاوداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs