مؤنث جایزه روسیه پرواز بازیگر سینمای

مؤنث: جایزه روسیه پرواز بازیگر سینمای بازیگری جشنواره سینمایی بازیگران

گت بلاگز اخبار حوادث حکم حبس جهت خواستگار اسید پاش

مرد جوانی که عاشق دانشجوی دکتری روانشناسی شده‌بود، هنگامی که با جواب منفی دختر جوان روبه‌رو شد، اقدام به اسیدپاشی کرد. متهم در حالی که در بازجویی‌ها منکر اسیدپا

حکم حبس جهت خواستگار اسید پاش

عبارات مهم : ایران

مرد جوانی که عاشق دانشجوی دکتری روانشناسی شده است بود، هنگامی که با جواب منفی دختر جوان روبه رو شد، اقدام به اسیدپاشی کرد. متهم در حالی که در بازجویی ها منکر اسیدپاشی شده است بود، با رأی دادگاه به حبس محکوم شد.

جوان نوشت: پیگیری به این پرونده از اوایل آبان ماه سال گذشته با شکایت دختر جوانی از مردی به اتهام اسیدپاشی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: من دانشجوی دکتری روانشناسی هستم. مدتی قبل در گروه تلگرامی با مرد جوانی آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد و گفت مدیر یک شرکت هست. مدتی ما با هم ارتباط پیامکی داشتیم تا اینکه او از من خواستگاری کرد. هنگامی که راجع به او تحقیق کردم، متوجه شدم او مرد زندگی نیست و بدون کار هست. به همین علت ارتباطم را با او قطع کردم، ولی مرد جوان هر روز به من پیامک می داد و مدعی بود قصد دارد با من ازدواج کند. او اصرار داشت به خواستگاری من بیاید که به او توضیح دادم من دانشجوی دکتری هستم و اصلاً علاقه ای به ازدواج با او ندارم، ولی حرف های من فایده ای نداشت تا جایی که او مرا ترساندن به اسیدپاشی کرد.

حکم حبس جهت خواستگار اسید پاش

وی ادامه داد: ترساندن های خواستگار سمج ادامه داشت و من به آن اعتنایی نداشتم تا اینکه یک روز او به کوچه ما آمد و هنگامی که از منزل بیرون آمدم، قصد داشت به صورتم مایع داخل بطری را بپاشد که با دیدن همسایه از وحشت فرار کرد. او حتی یک بار هم روی خودروام مایع اسیدی پاشید. بعد از این از وحشت با آژانس به محل کارم و دانشگاه می رفتم تا اینکه چند روز قبل هنگامی که در نزدیکی محل کارم از آژانس پیاده شدم، او به من نزدیک شد و مایع اسیدی داخل بطری را به طرفم پاشید که لباس هایم پودر شد و قسمتی از دستم به شدت آسیب دید. بعد از آن با کمک عابران به بیمارستان انتقال یافته شدم و الان که مرخص شدم به اداره پلیس آمدم و شکایت کردم.با طرح این شکایت، پرونده به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت پیگیری و شناسایی متهم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. مأموران چند روز بعد از اتفاق متهم را دستگیر کردند.

وی در بازجویی ها گفت: من علاقه زیادی به شاکی دارم و هنگامی که او به خواستگاری ام جواب منفی داد جهت ترساندنش ترساندن به اسیدپاشی کردم. آن روز من فقط مقداری مایع وایتکس به طرف او پاشیدم و قصد اسیدپاشی نداشتم.

مرد جوانی که عاشق دانشجوی دکتری روانشناسی شده‌بود، هنگامی که با جواب منفی دختر جوان روبه‌رو شد، اقدام به اسیدپاشی کرد. متهم در حالی که در بازجویی‌ها منکر اسیدپا

متهم بعد از تحقیقات تکمیلی در یکی از شعبه های دادگاه کیفری 2 شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه و به حبس محکوم شد.

واژه های کلیدی: ایران | اسیدپاشی | خواستگاری | ابراز علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs