مؤنث جایزه روسیه پرواز بازیگر سینمای

مؤنث: جایزه روسیه پرواز بازیگر سینمای بازیگری جشنواره سینمایی بازیگران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افزایش سرخ‌ها به صدر جدول ، پیروزی شیرین پرسپولیس برابر پارس جم

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سیزدهم مسابقه های لیگ برتر با گل ثانیه‌های نهایی برابر پارس جنوبی به برتری رسید تا بعد از هفته‌ها صدر جدول را از این تیم جنوبی بگیرد

افزایش سرخ‌ها به صدر جدول ، پیروزی شیرین پرسپولیس برابر پارس جم

پیروزی شیرین پرسپولیس برابر پارس جم/ افزایش سرخ ها به صدر جدول

عبارات مهم : افزایش

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سیزدهم مسابقه های لیگ برتر با گل ثانیه های نهایی برابر پارس جنوبی به برتری رسید تا بعد از هفته ها صدر جدول را از این تیم جنوبی بگیرد..

به گزارش مهر، در ادامه مسابقه های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، تیم پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز شنبه در شهر جم به مصاف تیم پارس جنوبی رفت که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به اتمام رسید. شایان مصلح در دقیقه 96 جهت پرسپولیس گل زد.

پرسپولیس این بازی را با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان (۹۰ – شایان مصلح)، وحید امیری (۷۲ – فرشاد احمدزاده)، علی علیپور (۸۲ – سیامک نعمتی) و گادوین منشا شروع کرد.

در نیمه اول، بازی کیفیت چندانی نداشت و دو تیم نتوانستند موقعیت چندانی روی دروازه همدیگر خلق کنند. تقابل اندیشه های برانکو ایوانکوویچ با مهدی تارتار در نیمه اول برنده ای نداشت تا بازی در این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم بازی سرعت بیشتری به خود گرفت. در دقایق ابتدایی نیمه دوم، پرسپولیس هجومی تر بود و بارها توپ را تا محوطه جریمه پارس اوج آورد ولی بازی فشرده و دفاعی پارس اجازه گلزنی به سرخپوشان پایتخت نداد.

شاگردان تارتار تا دقیقه ۶۵ زیاد دل به ضد حملات بسته بودند و از این طریق چندبار به خط دفاع پرسپولیس فشار آوردند. این فشارها آخر نتیجه داد و با خطای علیرضا بیرانوند روی بازیکن پارس، داور به سود میزبان در دقیقه ۶۵ اعلام پنالتی کرد. محسن فروزان دروازه بان پارس پشت ضربه پنالتی ایستاد ولی ضربه او به تیرک دروازه پرسولیس خورد و این موقعیت خوب جهت پارس از دست رفت. بعد از این پنالتی، ایگور پانادیچ مربی دروازه بانهای پرسپولیس به خاطر اعتراض به داوری، از روی نیمکت اخراج شد.

افزایش سرخ‌ها به صدر جدول ، پیروزی شیرین پرسپولیس برابر پارس جم

سایر نتایج:

واژه های کلیدی: افزایش | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

افزایش سرخ‌ها به صدر جدول ، پیروزی شیرین پرسپولیس برابر پارس جم

افزایش سرخ‌ها به صدر جدول ، پیروزی شیرین پرسپولیس برابر پارس جم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs