مؤنث جایزه روسیه پرواز بازیگر سینمای

مؤنث: جایزه روسیه پرواز بازیگر سینمای بازیگری جشنواره سینمایی بازیگران

اولین تصویر العمل کشور عزیزمان ایران به حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حملات موشکی آمریکا و متحدانش به خاک سوریه را به شدت محکوم کرد و نسبت به آثار و تبعات منطقه ای و فرا..

ادامه مطلب

چین یک نیروی مخرب در منطقه است / فرمانده ارشد آمریکایی

رئیس فرماندهی اقیانوس آرام ارتش آمریکا، چین را یک قدرت مخرب در منطقه آسیا اقیانوسیه ارزیابی کرده است. فرمانده ارشد آمریکایی: چین یک نیروی مخر..

ادامه مطلب

اقلیم کردستان آماده همکاری با بغداد است / بارزانی

نخست وزیر اقلیم کردستان عراق در سخنانی از آمادگی اربیل جهت همکاری با بغداد جهت حل و فصل بحران کنونی میان دو طرف خبر داد. بارزانی: اقلیم کرد..

ادامه مطلب

«چشم موصل» چه کسی بود؟

«چشم موصل» لقب پسر جوانی است که به تازگی هویت واقعی خود را افشا کرده هست. عمر محمد ۳۱ ساله، جوان شجاعی است که در دوران سلطه داعش بر موصل آخرین اخبار و ..

ادامه مطلب

نتانیاهو سوریه را ترساندن کرد

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز-دوشنبه- سوریه را ترساندن کرد. نتانیاهو سوریه را ترساندن کرد عبارات مه..

ادامه مطلب

به زودی الظواهری و پسر بن لادن را دستگیر می‌کنیم / مدیر سیا

حجم گسترده‌ای از اسناد طبقه بندی شده است اسامه بن‌لادن که به وسیله کماندوهای آمریکایی در سال ۲۰۱۱ در حین عملیات دستگیری بن‌لادن جمع آوری شده است بود جهت دسترس..

ادامه مطلب

الاخبار از توافقی بزرگ بین روسیه و آمریکا راجع به تحویل پایگاه التنف سوریه به مسکو خبر داد

اطلاعاتی که روزنامه الاخبار لبنان به دست آورده هست، اشاره به این دارد که نشانه‌های توافقی “بزرگ” میان روسیه و آمریکا در حال متبلور شدن است ..

ادامه مطلب